O nas


Profesjonalna kadra, komfort i dyspozycyjność to kluczowe aspekty naszej działalności.
Zawsze kładziemy nacisk na profesjonalizm w opiece nad naszymi pacjentami,
dbając o ich komfort i dostępność naszych usług!

Poznajmy się osobiście na wizycie!

Wiemy jak ważne jest osobiste badanie. Nasz personel jest zaszczepiony. Nie stanowimy dla Ciebie zagrożenia. Wolisz teleporadę? Też to zrozumiemy. W niektórych, przypadkach to wygodne i szybkie rozwiązanie. Zadzwoń, razem ustalimy co będzie dla Ciebie najlepsze.
Przyjmujemy dzieci od pierwszego dnia życia. Przyjmujemy dorosłych. Zajmujemy się opieką całej rodziny.

Ty Znasz Nas, My Znamy Ciebie!

Jako lekarze i właściciele, bezpośrednio przyjmujemy pacjentów w naszej przychodni, co zapewnia spójność i ciągłość leczenia. Oferujemy opiekę dla dzieci od pierwszych dni ich życia oraz dla dorosłych, dbając o zdrowie całych rodzin. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu dokładnie rozumiemy potrzeby pacjentów. To właśnie dlatego stworzyliśmy przychodnię, która:

Nie ma kolejek w naszej przychodni. Umówienie wizyty to kwestia kilku chwil, ponieważ rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie efektywne planowanie dnia. Codziennie przeprowadzamy badania na miejscu, wiedząc, że szybka diagnostyka jest kluczowa. Wyposażyliśmy naszą przychodnię w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, aby zapewnić najwyższe standardy opieki. Przychodnia została urządzona w przytulnym i pięknym stylu, aby każdy pacjent czuł się komfortowo. Opieka pediatryczna jest dla nas priorytetem, dlatego stworzyliśmy specjalny pokój dla rodziców z dziećmi!

Adres

Koralowa 29, 20-538 Lublin

Scroll to Top