Personel


Nasz personel to serce naszej przychodni. Dzięki ich profesjonalizmowi, zaangażowaniu i empatii,
zapewniamy pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.
Skupiamy się na komforcie i dostępności naszych usług, aby każdy pacjent czuł się u nas dobrze obsłużony.

Specjalista medycyny rodzinnej

dr Agnieszka Górecka

Dr Agnieszka Górecka jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizację z medycyny rodzinnej zdobywała w IMW w Lublinie. Tytuł specjalisty uzyskała w 2015r. Cechuje ją empatyczne i pełne zaangażowania podejście do pacjenta. Doświadczenie zdobywane od 2009r pozwala na sprawowanie profesjonalnej opieki nad pacjentem w każdym wieku. W dotychczasowej pracy zawodowej szczególną uwagę poświęca pacjentom pediatrycznym. Stwarza miłą i przyjazną atmosferę w trakcie wizyty. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i konferencjach naukowych.

Specjalista medycyny rodzinnej

dr Adrian Knyba

Dr Adrian Knyba jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizację z medycyny rodzinnej zdobywał w IMW w Lublinie. Tytuł specjalisty uzyskał w 2014 roku. Od 2011 roku praktykuje jako lekarz rodzinny. Od początku pracy przyjmuje dzieci i dorosłych. Jest współtwórcą sukcesu Nadbużańskiego Centrum Medycznego, które zapewniło skoordynowaną, kompleksową opiekę lokalnej społeczności.

Specjalista medycyny rodzinnej

dr n. med. Katarzyna Panasiuk-Kamińska

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Specjalista medycyny rodzinnej. Związana z Katedrą i Zakładem Medycyny Rodzinnej UM w Lublinie, gdzie realizuje się naukowo prowadząc zajęcia dydaktyczne ze studentami V i VI roku kierunku lekarskiego Największą satysfakcję daje jej bezpośredni kontakt i praca z pacjentem, a priorytety to profesjonalna i rzetelna opieka oraz pomoc medyczna dla całej rodziny od dzieci najmłodszych po osoby w wieku podeszłym. Cechuje ją empatia, życzliwość i kompleksowe podejście do pacjenta . Regularnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach, podnosząc swoje kompetencje zawodowe w zakresie nowoczesnych trendów w leczeniu.

Adres

Koralowa 29, 20-538 Lublin

Scroll to Top